W celu zapewnienia wygody użytkownikom podczas korzystaniu z witryny ta strona używa plików cookies.
Szczegóły w naszej Polityce prywatności. Kliknij przycisk "X" z prawej strony, aby informacja więcej się nie wyświetlała.


WYMIANA I ZWROTY

 
 1. Prawo do zwrotu lub wymiany obowiązuje w ciągu 14 dni roboczych od dnia dostarczenia zamówionego towaru do Klienta. Wymianie i zwrotom nie podlegają towary objęte promocją cenową lub/i wyprzedażą.

 2. Zwrot i wymiana są możliwe pod warunkiem, że towar nie nosi śladów użytkowania (zabrudzenia, uszkodzenia, zapach itp.).

 3. Do przesyłki ze zwrotem lub wymianą należy dołączyć dowód zakupu (faktura VAT lub paragon).

 4. O zwrocie lub wymianie towaru należy wcześniej poinformować sklep internetowy http://ksiegarnia.iz.poznan.pl  drogą mailową.

 5. Niedotrzymanie powyższych warunków uniemożliwi przyjęcie zwrotu lub wymianę towaru.

 6. Zwrot i wymiana towaru odbywa się na koszt Klienta.

 7. Towar, którego zwrot lub wymiana nie zostaną uznane zostanie odesłany na koszt Klienta.

 8. W przypadku uznania zwrotu przelew na konto Klienta nastąpi w ciągu 14 dni roboczych od dnia otrzymania przesyłki przez sklep internetowy http://ksiegarnia.iz.poznan.pl.

 9. Klient może dokonać wymiany towaru tylko jeden raz. Jeśli interesujący Klienta towar w odpowiednim rozmiarze, kolorze itp. jest niedostępny na stronie sklepu
  internetowego http://ksiegarnia.iz.poznan.pl  oznacza to, że wymiana nie może zostać zrealizowana.

 10. Klient jest zobowiązany do starannego zapakowania przesyłki. Sklep internetowy http://ksiegarnia.iz.poznan.pl  zastrzega sobie prawo do pobierania opłat za zniszczone towary i opakowania producenta naliczane procentowo do skali zniszczeń.