W celu zapewnienia wygody użytkownikom podczas korzystaniu z witryny ta strona używa plików cookies.
Szczegóły w naszej Polityce prywatności. Kliknij przycisk "X" z prawej strony, aby informacja więcej się nie wyświetlała.


WYSYŁKA

 1. Sklep internetowy http://ksiegarnia.iz.poznan.pl  korzysta z usług Poczty Polskiej.

 2. Czas realizacji zamówienia waha się od 24 h do 10 dni roboczych w zależności od dostępności zamówionego towaru. Jest to czas liczony od momentu wpłynięcia pieniędzy na konto, do chwili wysłania zamówionego towaru.

 3. Czas dostarczenia paczki przez Pocztę Polską wynosi od 1 do 3 dni roboczych. W przypadku nieobecności Klienta pod wskazanym adresem listonosz zostawia awizo, które upoważnia Klienta do odbioru przesyłki w urzędzie pocztowym w ciągu 14 dni roboczych.

 4. Czas dostarczenia przesyłki przez kuriera wynosi 48 godzin od momentu nadania lub krócej. W przypadku nieobecności Klienta pod wskazanym adresem w chwili dostarczenia przesyłki kurier skontaktuje się z Klientem telefonicznie.

 5. Sklep internetowy kompletuje zamówienia od momentu wpłynięcia środków na wskazany numer konta bankowego i otrzymania potwierdzenia przyjęcia zamówienia. W przypadku zamówienia składającego się z kilku towarów termin realizacji jest uzależniony od terminu skompletowania ostatniego elementu danego zamówienia.

 6. Potwierdzenie zamówienia Klient otrzymuje drogą mailową. Klient, który nie otrzymał potwierdzenia w ciągu 3 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia jest zobowiązany do poinformowania sklepu internetowego http://ksiegarnia.iz.poznan.pl  o zaistniałej sytuacji. Brak kontaktu ze strony Klienta skutkuje wycofaniem zamówienia.

 7. W dniu wysyłki zamówionego towaru Klient zostanie poinformowany o wysyłce drogą mailową.

 8. Sklep internetowy http://ksiegarnia.iz.poznan.pl  nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczanie przesyłek przez Pocztę Polską, a także za uszkodzenia przesyłek powstałe na skutek działania poczty. Klient jest zobowiązany do sprawdzenia stanu przesyłki w obecności pracownika Poczty Polskiej, zgłoszenia stosownej reklamacji do firmy przewozowej oraz poinformowania o tym fakcie sklepu internetowego http://ksiegarnia.iz.poznan.pl . Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłek, powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko i wyłącznie na podstawie protokołu szkody sporządzonego i podpisanego przez odbiorcę i dostawcę przesyłki.

 9. Koszty wysyłki
  Sposób dostawyForma płatnościKoszt dostawy
  Wg wartości zamówionych towarów
  (brutto)
  do 50 zł powyżej 50 zł
  Poczta Polska
  przesyłka ekonomiczna
  kraj
  przelew 11 zł 14 zł
  Poczta Polska
  przesyłka priorytetowa
  kraj
  przelew 12,10 zł 15.10 zł
  Poczta Polska
  Przesyłka ekonomiczna
  zagranica
  przelew 25 zł 45 zł
  Poczta Polska
  Przesyłka priorytetowa
  zagranica
  przelew 30 zł 50 zł
  Przesyłka Kurierska
  POCZTEX
  przelew 30 zł 30 zł


 10. W przypadku zamówień wysyłanych poza granice kraju sklep internetowy http://ksiegarnia.iz.poznan.pl  akceptuje tylko i wyłącznie płatność przelewem.

 11. Sklep internetowy http://ksiegarnia.iz.poznan.pl  wystawia i dołącza do każdego zamówienia szczegółowy wykaz pozycji i kosztów zamówienia.

 12. Sklep internetowy http://ksiegarnia.iz.poznan.pl  wystawia fakturę VAT na towary zakupione w księgarni na indywidualne życzenie Klienta.

 13. W przypadku większej wagi wysyłek będziemy stosować cennik Poczty Polskiej: http://www.poczta-polska.pl/cennik.htm